VĚRNOSTNÍ PROGRAM

CYKLORD BIKECARD

Pro stálé zákazníky, kterých si vážíme, jsme připravili věrnostní program s novými možnostmi a novou podobou. CYKLORD BIKE CARD obdržíte při nákupu v naší kamenné prodejně. Při předložení karty pak můžete uplatnit Vaši slevu a načíst nový nákup. Vaše stálá sleva se vztahuje na nákup jízdních kol, cyklistických komponentů, cyklistického oblečení a servis. Sleva se nevztahuje na již slevněné zboží. Stav slevy můžete kontrolovat online níže po vyplnění Vašeho čísla ze zadní strany BIKE CARD.

Držitele staré slevové karty žádáme o výměnu u nás v cyklo prodejně.

2%

Při prvním
nákupu u nás
nad 10 000 Kč
získáte stálou
slevu 2% a využívání
BIKE CAR

5%

Vaše nákupy
se sčítají a po dosažení
limitu 50 000 Kč
Vám automaticky
naskočí 5% sleva
a využívání BIKE CAR

10%

S útratou nad
100 000 Kč
získáte 10% slevu,
přednostní servis,
testování kol a využívání
BIKE CAR zdarma

VAŠE BIKECARD

friends

BIKE FRIENDS

Jsme potěšeni a vážíme si Vaši důvěry, když nás navštěvujete se svými blízkými a doporučujete naše služby. Rádi bychom Vám na oplátku tuto laskavost opětovali a to přičtením 50% částky na Vaši BIKE CARD z prvního nákupu kamaráda. Jen nám při jeho nákupu předložte svoji kartu k zapsání částky. Děkujeme!

van

BIKE CAR

Služba BIKE CAR je tu pro Vás, pokud potřebujete nové či servisované kolo hodit až k Vám domů. Jste-li držitelem karty s 10% slevou, máte tuto službu ZDARMA. Pokud ne, rádi Vám kolo po individuální domluvě odvezeme. Při koupi nového kola nad 15 000 Kč můžete využít tuto službu zdarma a to až do 10 km od naší prodejny.